| IntrebareaMeaDaa a întrebat:

Am un iphone 4, am 2 probleme.
Prima problema este ca se misca greu,ce sa-i fac?
A doua problema este: ma conectez la o retea wi-fi,in stanga sus imi arata ca sunt conectat,dar daca intru pe appstore,google, sau altele, zice ca nu sunt conectat la o retea de internet.(asta se intampla la toate retelele de wi-fi)

1 răspuns:
| 4325 a răspuns:

De cati ani ai telefonul? Poate ca l-ai folosit prea mult. In legatura cu reteaua de wi-fi, multor telefoane li se intampla. Inseamna ca reteaua la care esti conectat nu este foarte puternica.
O zi buna! happy