| Craftygirl27 a întrebat:

Am un iPhone 4, iOS 7. Am observat ca se descarca foarte repede. Se descarca foarte repede in sensul ca il lasam aprox. 5 ore la incarcat, iar dupa ce il scoteam, umblam 10 min. pe el si gata... Se descarca. I-am schimbat bateria. Aceiasi treaba. Stiti cumva din ce cauza? (I-am inchis toate fisierele deschise de fiecare data, nu am lasat wireless-ul deschis, fara nevoie...)

Răspuns Câştigător

Da un reset la iPhone din iTunes si dai Set as new iPhone. Asta rezolva 100% problema daca ai schimbat si bateria.