| andrei00sb a întrebat:

Am un iPhone 4 mi-am cumparat pou din itunes... in itunes pe PC imi arata ca il am dar pe iphone nu il vad! Ce pot face?

5 răspunsuri:
| TheAnonimous3037 a răspuns:

Mai bine ia un apk de pe net.Sa stii ca nu e cum zic unii ca se viruseaza telefonul, etc.

| Crytek6 a răspuns:

Cand conectezi telefonul la PC, il selectezi, te duci la apps, selectezi aplicatia POU (pentru copii retardati ca tine, desigur), si... DAI SYNC TEMBELULE!

| Andrei1099 a răspuns (pentru TheAnonimous3037):

Apk e pentru android, iphone are iOS!

| Andrei1099 a răspuns:

Trage de aplicatie din itunes cu mouseul in stanga ecranului si ar trebui sa apara iphoneul tau si te duci cu apicatia pe el si ar trebui sa o instaleze.

| andrei00sb explică:

In timp ce imi instaleaza cand e gata sincronizat imi scrie pe iphone instalare esuata si asta se intampla la toate app care vreau sa le bag