| ladygaga1 a întrebat:

Am un iPhone 4 si de cateva zile nu imi mai merge 3g-ul(am si oferta activata)cu wi-fi imi merge... dar cand sunt la scoala ce fac...mor cu zile.Imi spuneti si mie cum sa procedez(am fost la un service si au spus ca trebuie facut softul pe telefon chatterbox) Voua va merge 3g-ul pe iPhone? macar sa ma consolez cu ideea ca nu va merge nici voua >:"
DAU FUNDA~~~

1 răspuns:
| MariusPapoi a răspuns:

Depinde pentru ca in unele zone nu ai acoperire 3g, normal trebuie sa iti mearga.