| anastasia907 a întrebat:

Am un iphone 4s intradevar am memoria mica (8gb),dar zilele astea aveam vro 1800 de poze si m-am gandit sa fac curat si am ramas cu 1200. acum imi spune ca nu am destul spatiu. si sa gestionez stocarea. am sters din telefon absolut tot ce nu imi trebuie si nu am absolut nici un video. si degeaba sad pe pot face DAU FUNA

2 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Aplicatiile ocupa mb, Kb de asemenea. Instaleaza-ti o aplicatie care elibereaza memoria ram si ti-o curata cum ar fi mobile care.

| andy14 a răspuns:

Icearca clean master sau intra si vezi daca ai un joc care ocupa mult GB