| nutuxcristian a întrebat:

Am un iPhone 4s si cand este la incarcat, nu se incarca pana la 100%, ci ramane la 84% mereu. Am citit nenumarate variante pe internet din care cauza ar putea fi, insa la un momentdat am citit "Fa update la ultimul sistem de operare". Intr-adevar eu am 7.1.2, iar ultimul este 8.4.1, credeti ca daca as face update, ar functiona?
FUNDA + VOT GARANTAT

Răspuns Câştigător
| CrazyRat a răspuns:

Oprestel si porneste-l din nou si pune-l la incarcat.
Daca nu merge trebuie o resetare totala.
PS Incearca sa il lasi sa se descarce complet pana nu mai porneste si dupa aia sa il pui la incarcat. Bafta.