| FLORINNN12345678910 a întrebat:

Am un iphone 4s si cand ii bag cartela in el, o citeste dar zice niciun serviciu si nu imi intra in configurari, dau pe configurari si imi iese.
Ce pot sa fac?
Dau funda!
Multumesc Anticipat!

3 răspunsuri:
| Arthiom a răspuns:

Incearca un hreset, inchizi fortat telefonul, scoti bateria, astepti 1 minut, o bagi la loc, deschizi. Daca face la fel, atunci incearca factory reset, daca nici asa nu merge te duci la un service autorizat sa ti-l rezolve sau il duci de unde l-ai luat daca e inca in garantie. Altfel e bun de aruncat la gunoi.

| FLORINNN12345678910 explică (pentru Arthiom):

La iphone nu ai cum sa scoti bateria laughing

| Arthiom a răspuns (pentru FLORINNN12345678910):

Am uitat asta laughing