| jbigjigjbijb a întrebat:

Am un iphone 5 si de când am descărcat iOS 7 după ce fac o poza se Descarcă bateria de la 100%la 0% sau când trimit mesaje ce fac?

Răspuns Câştigător
| AlexBoy88 a răspuns:

Problema (cred) ca este de tip software, dar bineinteles nu vom putea sti doar daca vizitezi un service GSM!

6 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Du-te cu el la un centru gsm

| Cirstina_Alex_1990 a răspuns:

Posibil sa fie un virus.AI jealbreak pe el? posibil si de la ala.E decodat gevey? Posibil si de la gevey.Cel mai bine e sa te duci la un service gms si ti-l fac ei acolohappy. Bafta

| NopeCheers a răspuns:

Incearca sa iei un Battery saver /Ram Booster ajuta cu problemele legate de baterie.

| 0NewLife a răspuns:

Du-te LA garantie!

| Mox112 a răspuns:

Schimba-i bateria asta e tot daca la-ai luat la mana a doua

| jbigjigjbijb explică (pentru Mox112):

Nu e de mana a doua