| marianionut2001bvgjghhhogbjk a întrebat:

Am un iphone 5 si este blocat in icloud ce pot sa ii fac in afara sa il duc la un reparator

6 răspunsuri:
| Baciu_Rudyta_1989 a răspuns:

Nimic iphonele suntfoarte proaste mai binetreci pe Samsung de la Samsung s5 si Samsung note 4 in sus vei fi voarte multumuita de telefon
si in poze jocuri baterie etc

suntserios
| suntserios a răspuns:

Il arunci, nu ai ce face cu un iphone blocat in iclound

| Todorandorin a răspuns:

Gata numa daca il mai dai de piese in rest nu meri e bun de nimic...

| FMC a răspuns (pentru Baciu_Rudyta_1989):

Da, din cauza ca sunt foarte proaste nu se pot debloca. Nu ca ar avea protectie foarte buna anti hacking. E sarcasm in caz ca nu te-ai prins, nu m-as mira sa nu te prinzi.

| KanezuY a răspuns (pentru Baciu_Rudyta_1989):

Iphone-urile nu sunt deloc "proaste".Ma amuza faptul ca toti ziceti ca iPhone-ul e prost...Ia pune mana si cumpara Iphone 7s si dupa zici ca e prost...

| octav005 a răspuns:

Il poti debloca in Itunes. dupa un pc