| Sxx a întrebat:

Am un iphone 5 si nu stiu cum sa-l conectez la internet prin cablu de date USB. La inceput imi zice sa cuplez iphone-ul la computerul meu si sa selectez iphone-ul din lista de servicii de reateaua de configurari. Am facut si asta dar cand dau sa selectez iphone-ul dau si apare alt ceva. Vreau un raspuns macar intr-un alt mod ca nu am idee cum sa fac, doar prin cablu USB, daca se poate sa urmez niste pasi. Dau Funda! big grin

Răspuns Câştigător
| nice67 a răspuns:

Daca apare altceva probabil ca mai trebuie configurat putin. (citeste acel ceva ) happy
Scuze am raspuns cam tarziu, cred ca te-ai descurcat si fara noi( membri TPU).batting eyelashes

| Sxx explică (pentru nice67):

Am intrebat pe cineva si mi s-a spus exact cum crezi si tu ca trebuie configurat sau cel putin ''resetat'' din cate mi s-a spus, faptul pe care nu-l inteleg este ca imi conectez telefonul la Wi-Fi si merge dar insa de acasa nu-mi merge si in schimb mai am alt telefon si acela se conecteaza in ambele parti, cred ca problema este de la mine oricum multumesc pentru raspuns tongue

| nice67 a răspuns (pentru Sxx):

Mersi pentru funda. happy happy

| Sxx explică (pentru nice67):

Npk big grin tongue cu drag