| ana2002maria a întrebat:

Am un iphone 5c si miam actulalizat softwareul la 8.2 si nu stiu de ce nu merge sa imi instalez app de pe appstore si ma enerveaza. eu ii dau get, instal imi arata ce se pregateste pt instalare dar defapt nu face nimik imi arata dinou get. cum rezolv?

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Probabil ca nu esti intrata in contul Apple si de aceea sau nu ai internet suficient de puternic... Daca nu e nici unul din aceste posibile problemi, restarteaza telefonul.

| Mariansss a răspuns:

Verifica contul icloud daca il ai activat.

| ana2002maria explică:

Mersi s-a rezolvat de la sine peste noapte