| FlorinCiokan a întrebat:

Am un iPhone 5s decodat cu givey sim, il mai pot face never lock? Daca da, merita? Ar in plus 350 lei. Astept raspuns la ambele intrebari

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Nu ai cum sa-l mai faci nerverlock.
Nu te mai uita la petarde vechi gen 5S. Cauta un Samsung A6 sh si fa-ti treburile cu el! Nu va mai complicati cu furaciuni decodate. Ori au probleme, ori te trezesti cu politia, ori merg prost si cedeaza in timp... Singurii care castiga sunt cei care vi le decodeaza si resofteaza, atat!