| anonim_4396 a întrebat:

Am un iphone 6, cum bag poze din calculator in telefon? Din telefon in calculator am incercat si merge tunci când am telefonul conectat la pc apare in my computer, dar sa adaug din pc in tel nu merge... e din setari ceva sau cum? funda.

Răspuns Câştigător
| AdrianAdry a răspuns:

Atunci pui pozele din calculator la secțiunea poze din itunes si dupa dai sincronizare...si o sa-ti apara

| AdrianAdry a răspuns (pentru AdrianAdry):

A mers sa pun pozele la Pictures in pc si dpa din iTunes sa dau sincronizare la folder. dar in setari la Poze si Camera am debifat Biblioteca foto iCloud. deci mersi happy

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exista mai multe programe mai bune decat Itunes.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai poti adauga cu bluetooth.

| KittenLover155 a răspuns:

Ba da merge. bagi cablul de date in calculator si in telefon si ai la Memorie USB si atunci poti sa-ti bagi poze din OC in telefon.

| AdrianAdry a răspuns (pentru KittenLover155):

Merge doar sa copiez pozele din telefon in calculator nu si invers sad

| Virdol_Horia_1992 a răspuns:

Folosești ITunes....conectezi iphone-ul la pc si intri in ITunes.....si acolo o sa-ti apară tot ce ai in telefon: muzica, jocuri, poze.....si selectezi pozele pe care le vrei in calculator si dai paste. Sper ca te-am ajutat

| AdrianAdry a răspuns (pentru Virdol_Horia_1992):

Vreau sa bag poze din calculator in telefon. Iar in iTunes nu arata fotografiile. doar muzica si etc...

| QuestionMan21 a răspuns:

Nu descarcati iFunBox 2.95 pe Pc si nu are multe setări te vei prinde tu...de unde poti încarcă poze pe tel e lângă Ringtone nu stiu ce adica programul iti bagă si alte ringtone-uri si iti poti bagă si muzica de pe pc pe tel