| Eugeniusu a întrebat:

Am un iPhone 6, recent i-am actualizat noul software 11, iar eu aveam 10-le inainte. Insa au aparut unele probleme odata cu actualizarea, de exemplu se activeaza aiurea Wi-fi si Bluetooth, pe langa asta luminozitatea ecranului se face automat, si cred ca se descarca mai repede bateria.
Cum sa remediez problema si care este motivul acestor probleme? Dau funda si vot!

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Ori astepti o noua actualizare care sa repare erorile, ori faci downgrade la versiunea anterioara intr-un service.winking
Chiar daca apar update-uri, acestea nu trebuie instalate automat, daca dispozitivul functioneaza corect cu versiunea actuala. happy Mai usor cu actualizarile, caci, vezi bine, aduc si necazuri, nu numai bucurii! big grin