| Ionut0909 a întrebat:

Am un iPhone 6 și l-am cumpărat la mâna a doua, iar când l-am primit puterea bateriei mi-a fost 77 la suta iar după o luna când am verificat din nou a fost 64 la suta. E adevarat ca am câteva jocuri și aplicații de care am nevoie dar îmi puteți da niște sfaturi cum as putea salva bateria?

Răspuns Câştigător
| Strepix a răspuns:

Nu mai ai ce face. Trebuie înlocuită bateria, nu costa mult dar nu cred ca ai cum sa o schimbi in perioada asta.

1 răspuns:
| Ionut659 a răspuns:

Nu merită iphone 6. Iati un telefon mai bun că găsești un s7 edge sau s8 cele mai ieftine la Samsung dar la Apple merită telefoane de la Iphone x în sus