| gigi_ella a întrebat:

Am un Iphone 6 si mi s-a stricat amprenta, asa deodata. Faza e ca am inteles ca nu se poate schimba, ci trebuie schimbata placa de baza cu totul ca sunt imperecheate sau ceva de genu. Asa e? Unde gasesc o amprenta originala?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ieși mai scump decât dacă ai lua un altul, buuuun, complet, de ex de pe olx

| gelu1970 a răspuns:

Mergi la fabricant.
Când o să-ți spună prețul încearcă să te prindă pe un scaun.
Apoi o să te obișnuiești cu un iphone fără amprentă.
Fraierii din jurul tău nu știu că amprenta e defectă. Vor saliva la un iphone 6.
La modul serios nu merită să risipești banii.
Telefonul funcționează.
O placă nouă cu butonul pereche, în cazul în care mai găsești, te sărăcește.

Răspuns utilizator avertizat