| sonike a întrebat:

Am un iphone 6s replica si nu stiu sa-i bag Play Store (Magazin play) deoarece el de origine e android. Ma poate ajuta cineva?
Dau funda

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cine este de origine android? Iphone-ul sau Magazin play?
Nu poti face asta pentru ca din Magazin play descarci aplicatii si jocuri numai pentru telefoane cu android.
Pentru Iphone ar trebui sa ai deja preinstalat App store.

| IseeVoices a răspuns (pentru darrio2007):

Darrio2007 nu ai inteles el are iphone 6s dar e replica nu e facut de iphone iar replicile au instalate pe ele android iar tipu' nu are magazin play.

Pur si simplu scrii pe google download magazin play si ar trebuie sa mearga.