| petrika123456789 a întrebat:

Am un iphone 6s si cand dau in partea de jos vibreaza dar nu vibreaza motorul de vibratie ci telefonul in sine si vreau sa stiu daca este normal. stiu ca iphone ul sase face dar 6 s nu ar trebui sa faca si stiu acest lucru pt ca am testat toate iphone urile din magazine si de la colegi

1 răspuns:
| RaduMihaiRadu a răspuns:

Ce inseamna "cand dau in partea de jos"? Adica ii dai un bobarnac si vibreaza? Poate are o protectie in caz de contact cu solul de la o anumita inaltime