| NicoleEazi a întrebat:

Am un iphone 7 pe care l-am scapat azi din greseala de la etaj,s-a crapat putin intr-un colt si imi apar dungi verticale pe ecran cand il pornesc, daca se pricepe cineva, ce suma mi-ar lua sa il repare sa fie problema doar display-ul?

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Schimb display... vreo 130 euro.

| NicoleEazi explică (pentru gelu1970):

In afara de display poate fi si altceva?

| gelu1970 a răspuns (pentru NicoleEazi):

Posibil. Insă trebuie schimbat display ca sa poți verifica telefonul.

| kiatres56 a răspuns:

Ar trebui schimbat display -ul, unei colege i-a luat 200 de lei pe iphone 6, deci pe iphone 7 te ajunge pana in 600 de lei

| NicoleEazi explică (pentru kiatres56):

Sa dau 600 e mult, gasesti la amanet cu 800 iphone 7, dar in afara de display poate fi si altceva?

| Marius-Andrei_Olteanu_1996 a răspuns:

Trebuie să schimbi display-ul...Din cate esti este cam vreo 4-5 milioane