| LuccaToni a întrebat:

Am un iPhone 7 Plus si deodata nu mai pot sa il incarc. Il pun la incarcat nimic nu imi mai afiseaza pe ecran sau sa reactioneze.
De ce?

3 răspunsuri:
| alexalx1234 a răspuns:

Ori este bateria defecta, ori incarcatorul. Pentru inceput încearcă cu alt incarcator. Daca nu este de la incarcator trebuie schimbata bateria. Asa am patit si eu cu un iPhone 6 nou nout. Dupa 2 saptamani a trebuit sa ii schimb bateria si m-a costat 100 de lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idem al meu cand il incarcam se stingea se aprindea si tot asa si bateria tot imi arata 7% pana cand a iesit fum din el si sa ales prafu de el