| AdelinaMunteanu a întrebat:

Am un iphone 8 plus si nu-mi apar notificarile de pe Instagram. Singurele notificari de la aceasta aplicatie sunt atunci cand cineva vrea sa ma urmareasca sau cineva face live. Precizez ca nu au sunet. Am intrat in setarile telefonului si toate sunt bifate. Nu inteleg ce e in neregula. Ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| Eugen80 a răspuns:

Salveaza-ti pozele si inregistrarile din telefon, dezinstalezi aplicatia de Insta, dai un restart la telefon si apoi o reinstalezi. Bafta!

| AdelinaMunteanu explică (pentru Eugen80):

Am facut asta si nimic,,