| Tukann a întrebat:

Am un iPhone X iar conținutul iCloud a fost blocat, știe cineva dacă se poate reformata sau sterge (nu a fost furat)? L-am cumpărat și proprietarul l-a blocat, nu mai vrea sa îmi dea parola și contul!

Răspuns Câştigător
| Anonimul1121997 a răspuns:

Dacă la bloca, nu mai ai ce face. Singura șansă e să-ți de-a contul și parola, dacă nu ți-l dă contul, telefonul nu mai e bun de nimic.

2 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Daca il cunosti poate nu poti merge la el si sa resetezi in fata lui iphone?

| kevin9 a răspuns:

Daca e asa cum spui tu, ii poti face reclamatie la politie.