| Bacterius a întrebat:

Am un LG de vreo 2 ani si nu mai merge bine adica nici sunetul nu se mai aude de la ce o fi FUNDA

Răspuns Câştigător
| 1Q a răspuns:

E din cauza ca a trecut timpu peste el, telefoanele Lg dupa 2 ani s-a terminat cu ele mai bine iti ei unu nou si de calitate care sa te tina mai mult de atat un Samsung, Lg nici nu merge reparat, nici nu e nevoie sa il scapi ca sa se strice se strica el singur

4 răspunsuri:
| UMBRAALBASTRA a răspuns:

Pai e din cauza faptului ca il ai de mult timp si de asta, telefoanele Lg nu sunt bune se strica repede asa am patit si eu si am incercat sa mi-l repar si nu o mers, asa sunt ele cumparati altul nou

| plasticsmile a răspuns:

Pai telefonul ori trebuie curatat ori resoftat alta solutie nu exista.

| LgExpert a răspuns:

Clar din cauza ca a trecut timpu peste el, aceste telefoane au un mare avantaj ca ori de cate ori le-ai scapa pe jos sau le-ai tranti ele nu patesc nimic, insa dupa 1-2 ani se strica automat mai intai nu iti mai merge sunetul apoi nu o sa iti mai mearga ecranul, mai bine dai mai multi bani si cumperi un Samsung galaxy s4 bun care sa mearga bine si sa te tina decat sa cumperi un LG care dupa ceva timp se strica si nici de reparat nu mai poti sa il repari
bft

| telefoaneLG a răspuns:

Cumparati un Samsung, dai ceva mai multi bani dar te tine, LG dupa 1-2 ani ti se strica, asa a facut si la mine si nu am imi putut sa il repar asa fac toate LG mai intai nu se mai aude apoi se strica de tot, si nici nu poti sa le repari