| anonim_4396 a întrebat:

Am un LG KP500 si nu mai merge sa fac poze sau sa filmez,daca incerc sa fac o poza,se blocheaza, scrie"incarcare" si ramane asa pana scot bateria, ce are?

4 răspunsuri:
| SoreMihalacheSorina a răspuns:

Probabil nu mai poti face poze, ca nu ai mare cardul, sau are telefonul o problema, Mai bine du-te cu el sa ti-l faca cineva la poze.ca mai rau ti-l strici daca te ie-i dupa alti

| ombladon a răspuns (pentru SoreMihalacheSorina):

Vai bine ca mi-ai zis "poate are o problema" nici nu mi-am dat seama si mai am loc pe card

| SoreMihalacheSorina a răspuns (pentru ombladon):

Nu am pronuntat poate

| ombladon a răspuns (pentru SoreMihalacheSorina):

Nu ai pronuntat nimic, totul este scris, daca este sa o luam asa...