| asul111 a întrebat:

Am un LG kp501 si imi face figuri de la un timp,se restarteaza singur se inchide singur, bateria nu tine mai mult de 1 zi.ce ma sfatuiti?

Răspuns Câştigător
| BigJon a răspuns:

Daca se reseteaza sau se inchide singur atunci e softul si daca bateria tine numai 1 zi atunci ii trebuie si o baterie noua.Eu am patit tot asa cu telefonul meu.
Sper ca te-am putut ajuta.

3 răspunsuri:
| 50deBANI a răspuns:

Eu as zice sa cumperi o baterie noua

| anainna a răspuns:

Buna si eu am avut aceeasi problema cu telefonul meu care este ca al tau.Pai eu i-am schimbat fata si bateria...trebuie sa iol lasi la incarcat pana iti arata el sa nu se duca bateria, sper sa te ajute si apropo schimbarea fetei este in jur de 40-50 lei.

| TrustStyle a răspuns:

Da-i un fatory reset cel mai bine, sau pur si simplu du-l la reparat sau ia-i o baterie noua, succes!