| esto a întrebat:

Am un LG KP502. cand il aprind apar dungi multicolore. este de la soft. Stie cineva cum pot sa rescriu softul? am incercat pe site la LG si nu a mers

2 răspunsuri:
| 2P a răspuns:

Nu este de la soft neaparat..am un e-boda care facea la fel, imi dansau dungulite pe display pana se bloca de tot si dupa ce se restarta mai statea unpic si facea iar! L-am dat la garantie mi l-a facut si pe certificat scrie clar: inlocuire display + soft

| MyBikeGreat a răspuns:

Da este de la soft, mergi cu el la un service gsm si ti-l face, nu costa prea mult.