| Danaila_Madalina_1997 a întrebat:

Am un LG KP502 si nu reusesc sa fac setarile la internet la COSMOTE. Ma poate ajuta cineva care are acest tip de telefon sau care se pricepe? Funda.

P.s: Am incercat sa le fac pe cele de pe site-ul COSMOTE, insa nu reuses.

4 răspunsuri:
| JulyStorm a răspuns:

Http://www.cosmote.ro/......eHome.aspx
Intra aici si uita-te jos in partea stanga. :)

| Danaila_Madalina_1997 explică (pentru JulyStorm):

Am mentionat mai sus: "Am incercat sa le fac pe cele de pe site-ul COSMOTE, insa nu reuses.", mersi oricum.

| LuisEdward a răspuns:

Uiata-te daca e compatibil cu web`n`walk http://www.cosmote.ro/ro/media/Telefoane_compatibile_web'n'walk.pdf sau suna la relatii cu clienti la 1234 si te vor ajuta ei

| Danaila_Madalina_1997 explică:

Reusesc*