| I3lacK a întrebat:

Am un LG L9 II
Prima data a inceput prin a-mi arata un mesaj de genul "Telefonul se va restarta in 5 secunde". Am zis okay, poate are ceva si trebuie sa-si dea restart. De cand am primit mesajul ala, nu am mai reusit sa-l deschid. Singura metoda care a functionat a fost sa scot bateria si sa o reintroduc, insa se deschide pentru aprox. 10 secunde si apoi se inchide iar, fara niciun semn de viata. Am incercat sa-i dau hard reset (volum jos + power button) dar nu merge. Se inchide chiar si dupa ce ma pune sa accept daca vreau sau nu sa dau hard reset. Am incercat tot ce am putut. Nu se deschide nici macar daca-l bag la incarcat. Avea in jur de 50% baterie cand si-a luat la revedere. Este vreo cale sa-l fac sa mearga? E mort?
btw il am de vreo 2 ani
Funda raspunsului care ma ajuta sau celor care-mi trimit rugaciuni frumoase care l-ar putea readuce la viata.
rip rog seriozitate

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Probabil un virus, telefonul nu avea de ce sa se restarteze singur

| Pool77 a răspuns:

Virus 100%.
Aici tu ai prins-o pe aia mai rea. Un coleg si-a luat un virus urat de tot, ii tot instala telefonul niste aplicatii fara voia lui, degeaba adat factory reset sau si-a sters toate datele, degeaba.
Pana la urma a reusit cu un custom room.

| Tip_Florin_1977 a răspuns:

Time to upgrade my Minecraft to premium http://freeminecraftgiftcode.net :D