| roby18geo a întrebat:

Am un LG optimus l3 si nu stiu ce are da nu imi merge gta 3 ce tra sa fac?

Răspuns Câştigător
| andrey4u a răspuns:

Fii atent l3 are parca rezolutie qvga gta 3 nu o sa iti mearga decat daca gasesti o versiune pe google pentru rezolutia asta.eu nu mai stiu ce rezolutie are telefonul dar cauta pe google ce rezolutie are telefonul si dupa cauti gta 3 pentru rezolutia respectiva. ultima problema o consta faptul ca procesorul e cam mic pentru gta 3 dar nu-i problema, doar se incinge plus daca gasesti un program de overcloacking il faci sa iti ruleze gta ul decent.ce zici merit funda?laughingwinking