| Valentin2919 a întrebat:

Am un Lumia 720. si mi-am spart sticla. Pot sa o schimb doar sticla (100-150 de lei) sau trebuie neaparat sa fie cu tot cu dislpay (vreo 700-800 de lei)? Ar putea sa faca vreun service Gsm treaba asta, ca e extrem de dificil. Va rog, daca nu stiti despre ce vorbiti, sa nu raspundeti!
Mersi anticipat.

3 răspunsuri:
| LarryRaraitul19 a răspuns:

Ar trebui sa tai o bucata de geam si sa o aplici acolo nu ar fi asa de greu, doar ca trebuie ca sa iti dea si display-ul jos dar nu stiu acum daca poti sa il mai folosesti Funda te rog

| ombladon a răspuns:

Trebuie schimbat display-ul.Iar de schimbat, il poti schimba chiar tu http://www.youtube.com/watch?v=0PTCftDZwA0

| ombladon a răspuns (pentru LarryRaraitul19):

Lipeste tu un telefon de un geam si incearca sa il folosesti de pe partea cealalta a geamului laughing