| Ionut_Neamtu_1993 a întrebat:

Am un Nokia 1110i si nu se sting luminile si nu stiu ce sa fac. nu e din setari.

Răspuns Câştigător
| antonG a răspuns:

E posibil sa se traga de la placa de baza sau de la soft. Du-l la un service de cartier. Reparatiile la Nokia clasice sunt foarte ieftine. Am facut de curand reparatia capitala a unui Nokia 3650 de 10 ani (placa de baza cu partea de afisaj arsa, deci banuiam ca e de aruncat) si m-a costat doar vreo 30 lei. Estimez ca te costa vreo 15 lei sa il repari.

2 răspunsuri:
| Stefanescu_Mircea_1994 a răspuns:

De ce nu ii scoti bateria si o pui la loc?