| nfs10 a întrebat:

Am un Nokia 200 asha aproape nou l-am cumparat in noembrie vreau sa il vand deoarece vreau sa imi iau ceva cu android! 300 ron negociabil ron telefonul este aproape nou! 300 RON NEGOCIABIL este aproape nou l-am cumparat in noembrie.garantia am pierduto...am contractul! eu l-am cumparat de la Germanos cu 380 lei! mai are cateva mici zgrieturi pe capac!

6 răspunsuri:
| elfit a răspuns:

Am o singura intrebare : esti sanatos?
250 lei este nou in magazin cu garanite, tu daca iei pe ala 180 lei sa aprinzi o lumanare la Biserica

| nfs10 explică (pentru elfit):

Esti fraierr maa
man

| elfit a răspuns (pentru nfs10):

Fraieri sunt aia care te-au facut.da-te dracu de copil facut la betie

| nfs10 explică (pentru elfit):

Hai daten mata de aici! frairiciule e 379 lei la germanos ba cacatule si pe tine te-a facut mata aia cu tacto la beie s-a gandit ca nu avea bani si te-a facut copil pentru alocatie maa!

| elfit a răspuns (pentru nfs10):

Bai jegosule, taci date-n sloboz..copil facut din laba ce esti.

| nfs10 explică (pentru elfit):

Mai elfule esti un **** si jumatate! copil mai prost ca tine nu am vazut dar ce s a ma pun la mintea unui rahat ca tine mai!winking