| Drumea_KosTy_1995 a întrebat:

Am un Nokia 520 și când vreau să downloadez o aplicație (ex: facebook ) îmi spune să configurez „Familia mea". Aș vrea să știu cum o pot configura. Dacă ați putea lăsa un video. Mulțumesc. Fundăă :3

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

La cont daca ai selectat mai putin de 18 ani o sa iti ceara "familia mea", recte acordul parintilor.
Fa-ti un cont cu varsta mai mare de 18 ani.

| TheAndi22 a răspuns:

Trebuie sa ai cont Microsoft.

| LTAA a răspuns (pentru TheAndi22):

Pai nu si l-a facut deja? LOOOL

| Alexandra3112 a răspuns:

Am si eu telefon ca al tău si m-am confruntat si eu câteva zile la rând cu aceasta problema,am căutat pe internet dar nu mă ajutat cu nimic,dar la un moment dat am intrat pe un site unde spunea ca îmi trebuie cont Microsoft,am încercat sa îmi fac cont dar când dadeam creează cont,imi găsea probleme chiar daca tot era perfect, apoi m-am gândit sa îmi formatez telefonul iar primul lucru care l-am făcut a fost contul Microsoft. Exact primul lucru, eu asa am făcut, dupa daca dai pe dowmland de exemplu la Facebook si furi net s-ar putea sa iti arete ca nu ai conexine(sau cum spune acolo, nu mai tin minte exact) sper ca te-am ajutat! FUNDA?