| anyhylator a întrebat:

Am un Nokia 5800 xpress music si nu ii mai functioneaza camera frontala(secundara), principala e buna(nu prea se mai sincronizeaza cu blitzul laughing d. De ce nu functioneaza camera secundara, iar cea primara nu se sincronizeaza?

1 răspuns:
| harhas a răspuns:

Dăi o revenire la setările din fabrică, cel mai probabil e problemă de soft, știu și eu pe cineva care avea cam aceeași problemă cu telefonul 5800, cam praf softul din ele!
Multumesc!