| Burdetiu a întrebat:

Am un Nokia C1 si nu are Egaliztor.As vrea sa stiu daca pot sa il descarc de pa net iar daca il pot de pe ce site? Dau funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru modelul tau de telefon, nu. Si daca descarci de pe site-uri necunoscute fel si fel de aplicatii risti sa ai si surpize la pachet. Virusi, iti strica soft-ul, dupa aia mers la service. Ca sa modifici calitatea melodiei, poti sa folosesti setarile de gen pop, rock, dance. In fine, daca le ai.

| Burdetiu explică (pentru anonim_4396):

Nu le am