| nesprit a întrebat:

Am un Nokia C1 si un card micro sd [1GB] merge fara probleme telefonul dar acum cateva zile mi-a aparut o problema imi cere parola la card ce pana acum nu imi cerea[eu nu am pus nici o parola].Am incercat sa in formatez in telefon dar imi cere iarasi parola am incercat cu un cititor de carduri dar cand bagam cardul in cititor iar cititorul in pc, pc-ul imi recunostea doar cititorul.Am vereficat daca cardul nu este deteriorat dar nu este.Va rog frumos ajutati-ma dau funda![Daca spuneti sa-l duc la service nu am rezolvat nimic stau foarte prost cu bani.]

2 răspunsuri:
| ჯpLaNe a răspuns:

Intreaba reteaua la care te-ai abonat poate iti explica ei nu stiu...

| nesprit explică:

Nu cred ca ma pot ajuta ei!