| ganduri a întrebat:

Am un NOKIA LUMIA 520. ca sa imi pot descarca aplicatii pe el imi trebuia cont de windows phone. mi.am facut. mi.am adaugat parintele plus copil dar nu il pot configura. am cautat pe net si imi zice ca langa numele copilului, faceți clic pe Remediați. eu nu am acel remediati straight face ma poate ajuta cineva. va rog

4 răspunsuri:
| Darius392 a răspuns:

Tot ce vrei sa stii despre Nokia lumia 520, gasesti aici:
http://www.pcgarage.ro/smartphone/nokia/lumia-520-black/comentarii/

| manablitz a răspuns:

Nu stiu sigur ce ar trebui sa faci, dar iti spun cum am procedat eu ( am tot lumia 520).

Iti modifici data de nastere de la contul Microsoft astfel incat sa ai peste 18 ani si nu mai trebuie sa configurezi familia.
Funda?

| ganduri explică (pentru manablitz):

Am modificat datele..si tot nu merge...sad imi tot da sa configurez familia

| manablitz a răspuns:

Atunci încearcă sa modifici si la contul Windows si cel Microsoft. Nu mai sunt sigur la care am modificat eu.