| AndreeaAbcd a întrebat:

Am un Nokia lumia 610. Merge cam prost si vreau sa imi iau unul nou. As vrea un Orange Reyo sau Gova. Ce imi recomandati? (vreau sa mearga bine pe internet si aplicatii, sa faca poze cat de cat ok...)

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Orange Gova, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6142&idPhone2=6143

Toate cele bune.

2 răspunsuri:
| AndreeaAbcd explică:

Multumesc, dar eu as fi vrut sa aleg dintre cele doua -Orange gova sau Orange reyo.

| Joojolino a răspuns:

Am un Vodafone Smart 3, e pe Orange,e foarte bun telefonul, mai ales pe net, e impecabil, jocurile merg bine, face poze bune na daca te intereseaza ma cauti