| Tanase_Catalin_1994 a întrebat:

Am un Nokia lumia 620 mi se blochează când apas nu mi se blochează ecranul sau sa il deblochez îl resetez si mâine aceasi chestie îmi face as vrea sa stiu de ce?

2 răspunsuri:
| OviSimple a răspuns:

Hey salut este praf telefonul Nokia umia 620 iti cunosc problema daca nu ai grija de el se duce e foarte foarte sensibil mai sensibil decat Iphone eu recomand sa iti cumperi altul eu mi-am luat Samsung galasxy Note 3 e bun si foarte rezistent.

| AlexandraMarya456 a răspuns:

Ori are praf pe taci ori i se duce taciu!