| EuSuntSebiSiSuntJMK a întrebat:

Am un Nokia lumia care nu se incarca de loc si nici ecranul nu se aprinde
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| DixieP a răspuns:

Pai poti sa încerci sa il resetezi, dar este posibil sa pierzi tot ce ai in el. Încearcă sa apesi butonul de deschidere a ecranului si cel de volum mai mic in același timp si tine apăsat pana se închide. Ar trebui sa ti se deschida singur. Daca nu, încearcă sa il deschizi tu, iar daca nu da semne de viata pune-l la încărcat si repeta actiunea. Atunci ti se reseteaza si trebuie sa urmezi niste pasi.
Daca vrei sa nu ai probleme, mergi la un service, unde o sa il rezolve imediat.
De alta data sa nu iti mai iei Lumia sau Windows Phone. laughing

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Du-ti telefonul (si incarcatorul! ) la un service pentru constatare, ei vor spune ce-i de facut...

| FaraNumePls a răspuns:

Du-te cu el la un service.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimba-l.

| nustiucesapunlanick a răspuns:

Da-i cu el de pereti.