| 9eMMy3 a întrebat:

Am un Nokia n97 32gb, si as vrea sa il schimb, pentru ca mam saurat de Nokia si Symbian, vreau sa schimb un pic, si ma gandeam sa imi iau un Samsung, care sa aiba :

- wi-fi
- touch
- un pic de memorie
- gps, gratis care sa te poti increde

Nu am bani de galaxy s nu stiu cat sau iphone, vreau ceva care costa putin si sa fie fain, nici samsunguri din astea la 2 lei, ceva mai bun decat n97.
Sper ca ati inteles ce vreau sa spun

4 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

Pai uite cateva exemple ( am pus telefoane de pana in 900 ron ) :
-LG Optimu L3 E400
-Samsung Galaxy Mini 2
-ZTE Grand X IN
-Allview P5 Alldro
-Samsung Galaxy S Duos
-Samsung Galaxy Young
-LG Optimus L7
-LG Optimul L5
-Samsung Galaxy Xcover
-Samsung Galaxy Ace 2

Sper ca te-am ajutat! big grin

| 9eMMy3 explică (pentru MaxKiller911):

Cred ca as avea incredere intr-un Samsung, ca LG nu prea ma pasioneaza

| MaxKiller911 a răspuns (pentru 9eMMy3):

Sa stii ca eu am avut acel LG L3 si pot spune ca era extraordinar, camera foarte buna, se misca bine pe net etc. LG este o marca foarte buna big grin pe scurt.

| Justme0101 a răspuns:

Deci : poti sa iti iei Samsung galaxy gio, sau Samsung galaxy mini s2, sau mini s3. Samsung Galaxy Gio e chiar foarte bun (are un prieten) si la pret acceptabil.