| M0scraciun a întrebat:

Am un oneplus 2 de vreo 3 luni... si de la o vreme se incarca foarte greu...

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Gonrax a răspuns:

Încearcă să-i faci factory reset.
Și eu am un LG și se încărca foarte greu.
Ei bine, mi-am salvat pe PC pozele, mi-am resetat telefonul și am pus pozele înapoi (și alte date, dacă mai ai nevoie) și acum merge mai bine, nu se mai blochează și se încarcă mai repede. Încearcă să nu iei prea multe aplicații/jocuri.
Chiar dacă ai memorie destulă, chiar dacă nu prea le folosești, tot vor folosi baterie. Cel puțin la mine.

2 răspunsuri:
| M0scraciun explică (pentru Gonrax):

Am facut... se descarca mai greu da de incarcat ...la fel

| M0scraciun explică (pentru Gonrax):

Mersi ca ai incercat sa ma ajutihappy...mi o venit cablu pe care l am comandat ...ala era problema