| AlbertoAby a întrebat:

Am un Panasonic eluga si am pus un model de deblocare iar fratele meu mai mic a incercat de multe ori sa-l deblocheze dar nu stia modelul si acum imi cere contul google (telefonul a fost cumparat de la un baiat necunoscut) si cand vreau sa-l resetez imi cere si acolo parola, daca il duc la un service poate sa mi-l faca si cam cat ma costa?

3 răspunsuri:
| Dxccube a răspuns:

Asteapta sa se descarce bateria, apoi intra in setarile telefonului si incearca att..Bafta! Funda te rog.(Daca merge)

| Dxccube a răspuns:

Ai mai reusit cu tell? laughing