Întrebare recomandată | swf a întrebat:

Am un prieten care si-a crapat ecranul la iphone 4 si nici touch-ul nu mai merge atat de bine. cam cat l-ar costa sa il repare complet?

Răspuns Câştigător
| summergirl25 a răspuns:

Eu cred ca il va costa in jur de 550 ron.Dar, este posibi sa difere pretul in functie de magazin! Spe sa nu il coste prea mult si spune-i sa aiba mai multa grija in viitor!

8 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

Nici 550 dar nici 150 cum au zis altii. Un display+digitizer este 400-450 in service si 300 pe internet fara montaj. Ce vedeti la 150 sunt tepe.

| AliveOne a răspuns:

5mil

| alexandruth a răspuns:

Ar costa destul de mult, in jur de 500 de ron, cat m-a costat si pe mine. Depinde si de unde il ia si calitatea acestora. happy

| mobile a răspuns:

Salut, la iPhone 4 nu poti schimba doar touch-ul, trebuie Touch Screen cu tot cu display http://www.magazingsm.ro/piese-telefon/display-iphone-4-negru-5549, gasesti pe magazingsm.ro si informatii despre service-uri samd, daca iei touch de iphone 4 de la magazingsm.ro cu 149 lei trebuie sa te mai interesezi doar de costul montajului, gasesti aici lista service-urilor: http://www.service-gsm-bucuresti.ro/
Spor la treaba.

| b889max a răspuns:

Aprox 250 ron

| nicumusceleanu67 a răspuns:

5-6 milioane

| Alanna a răspuns:

Nu cred ca il va costa prea mult. Stiu un service iPhone care lucreaza bine si la preturi ok: http://www.cellgsmservice.ro/.
Poti sa le dai un telefon sa ii intrebi cam cat ar costa reparatia.

Bafta!

| InaAlexandra a răspuns:

Pe mine m-a costat 500 ron.