| iulianiulian17 a întrebat:

Am un s3 mini i8190 si nu se aprinde displaiul doar butoanele de jos poate sa fie de la soft?

Răspuns Câştigător
| lotus21 a răspuns:

Deschide-l folosind butonul on/off și butonul home. (Apãsate îm același timp)
Te duce într-un meniu "ciudat" precum biosul. Dacă a intrat acolo, e de la soft. Dacă nu, s-a dus dispay-ul. Usor, nu?

| iulianiulian17 explică (pentru lotus21):

El se aprinde dar se vede intunecat tare displaiul

3 răspunsuri:
| Ciprian96CPY a răspuns:

Cred la l-ai brick-uit daca ai instalat soft necorespunzator

| Si_Atat_Stefan_1979 a răspuns:

Poate fi si de la fost, poate fi si de la display cine poate sti!