| Mia999 a întrebat:

Am un S3 si nu se mai aude cand vorbesc, nici macar daca dau pe speaker dar daca vorbesc pe Whatsapp sau Facebook in apel merge, sa ascult muzica se aude. De la ce poate fi? Daca ii dau resetare din fabrica ma va ajuta oare? Ce e stricat la el? Multumesc mult!

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie inlocuit difuzorul, ori este spart difuzorul, ori a cazut, daca a cazut il vor relipi cum a fost, daca e spart, il vor inlocuii cu unul compatibil sau chiar unul original daca au pe stoc.