| sisoloco a întrebat:

Am un S3 si nu stiu de ce nu mai incarca decat daca dau mufa intr-o parte si in alta. Stie cineva ce problema are si cam cat ar costa reparatia?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este probabil sa ai niste pini ai mufei de incarcare dezlipiti, trebuie sa mergi la un service GSM, inainte sa se rupa si altii ori sa se "jumuleasca" circuitele, cee ce l-ar face imposibil de reparat.

Costul reparatiei pleaca de la circa 35 de lei, intrucat operatia se face folosind o statie de aer cald, mergi la un centru serios ci nu la unul oarecare de la coltul strazii.

Vezi ca...acel centru trebuie sa-ti dea garantie, pentru reparatie.

2 răspunsuri:
| BlueLove0000 a răspuns:

Ti s-a stricat mufa de la usb, poti intreba aici cat costa
http://bit.ly/1uOC7JA

| Asuka a răspuns:

Ai incercat sa schimbi incarcatorul? Eu am pati asa odata..si inseamna ca nu mai face contact. daca nu este de la incarcator, este de la telefon.