| darkhell217 a întrebat:

Am un Samsung A3 2016, cum as putea sa trec peste contul de google? am cautat pe net peste tot dar fara speranta

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Dai resetare de fabrica (se sterg toate datele) si re-configurezi tot, de la inceput.

| darkhell217 explică (pentru Bula):

Degeaba, nu trece de contul de google

| Bula a răspuns (pentru darkhell217):

Incearca sa intrii in cont de pe browserul unui calculator, cu "am uitat parola".
Iti va trimite un cod de intrare pe telefon sau pe e-mail-ul alternativ.
Cu acel cod intrii in contul Google, pui parola noua si... problema rezolvata!

/Trebuie sa ai in telefon cartela SIM cu numarul de telefon atasat contului./

| uninvited66 a răspuns:

Bănuiesc ca este la mana a 2-a. Rogi persoana sa îsi scoată contul din telefon. Sau schimbi softul și gata e ca nou

| darkhell217 explică (pentru uninvited66):

M-a rugat cineva sa il fac si pana acum nu am mai patit sa nu trec de securitate, nu mai cunoaste contul ce l-a avut pana acum, m-am gandit sa schimb si softul dar imi era sa nu se agraveze si mai rau problema