| Pop_Andrei_2000 a întrebat:

Am un Samsung galaxi s4 l-am lasat aseara la incarcat si acum dimineata nu a mai pornit ce s-a putut intampla?

Răspuns Câştigător
| Iuly4Sad a răspuns:

Salut.Depinde de starea și vechimea telefonului, și sunt multe motive posibile pentru care nu mai funcționează.Cel mai bine e să te duci cu el la un service.Dar după părerea mea, cred că trebuie reinstalat soful.

6 răspunsuri:
| Crisstinayy12 a răspuns:

Și mie mi s-a întâmplat la fel! Am fost cu el la service, nu știu ce a făcut dar i-a dat reset.( Oricum bateria era slabă )

| NeculaiBogdan1212 a răspuns:

Ori s-a ars bateria ori nu a stat bine la incarcat si pe timpul noti s-a epuizat bateria de tot s nu mai porneste. mai incearca sa il pui la incarcat cu un alt incarcator sau dadca nu sa probezi si alta baterie

| Pop_Andrei_2000 explică (pentru NeculaiBogdan1212):

Ok mersi dar faza ii ca nu da nici semne sa incarce ma tem ca s-a ars placa de baza sad

| NeculaiBogdan1212 a răspuns:

Asa am primit si eu un upgrade acum cateva zile la telefon si a mers bine si frumos cateva ore dupa s-a inchis si nu s-a mai aprins deloc. nu se aprinde la mine nici ledul de incarcare si cred ca la mine s-a ars placa de baza si imi este frica de asta ca vreau sa scot de pe teleofntoate pozele si notitele si ce mai aveam eu pe acolo. eu maine merg la service sa vad ce si cum.