| XD_Nicu_1992 a întrebat:

Am un Samsung galaxi trend plus și am o problema cu memoria la setări îmi spune ca memoria telefonului este de 4 GB mai jos scrie ca memoria necesara pentru a rula este de 1, 82 iar mai jos și ție ca memoria utilizata este de 1, 91 și nu mai pot descărca nimic pentru ca spune ca spațiul disponibil este insuficient. Va rog mă puteți ajuta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 gb din memorie sunt ocupati de sistemul de operare android si iti mai raman inca 2 gb liberi. Sterge din aplicatii pentru a putea sa mai descarci fisiere.

1 răspuns:
| Darius10010 a răspuns:

Nu mai poti descarca nimic pentru ca 2GB din memorie ii foloseste sistemul si 2GB ii folosesti tu.